Animator Show on tuhanded õnnelikud lapsed ja vanemad!
Pakume laia valikut laste meelelahutust sünnipäevaks, lasteaia lõpetamiseks või muuks pühaks.
Lõpuaktuse tähistamine on eriline sündmus, mis väärib erilist tähelepanu ja lõbu!
Oleme rõõmsad esitleda teile meie imelisi programme, mis on loodud spetsiaalselt lasteaia ja algkooli lõpetajatele.

Meie eelised

Meie ettevõte on peaaegu 5 aasta vastutanud kõige lõbusamate ja toredamate meelelahutusprogrammide eest laste sünnipäevadel, matiinidel ja lihtsalt lõbusatel pidudel üle Eesti!
Siit leiad kvaliteetsed kostüümid, ennast tõestanud programm ja Eesti parimad professionaalid.
 • 1
  Individuaalsed programmid
  Kuulame teid alati tähelepanelikult ja vastame kõikidele teie küsimustele! Aitame teil valida programmi erinevas vanuses ja soost lastele, et kõigil oleks lõbus ja mugav. Meie mängud mitte ainult ei lõbusta lapsi, vaid ka arendavad neid.
 • 2
  Täpsus
  Meie animaatorid, saatejuhid ja näomaalijad pole kunagi hiljaks jäänud ega unustanud tellimust! Kohale jõuame 10-15 minutit enne puhkuse algust ja alustame Sinu puhkuseprogrammiga alati õigel ajal!
 • 3
  Andekad animaatorid
  Kõik meie animaatorid on kogenud inimesed, kellel on aastatepikkune kogemus. Nende hulgas on: näitlejad, kvn-põsed, lasteaedade õpetajad.
 • 4
  Hea hind
  Eraaktsiad. Kasumlik pakkumine. Kombineeritud soodushinnaga teenused ja lõbusad naljad.
 • 5
  Õnnelikud lapsed ja õnnelikud vanemad
  Meil on igale lapsele individuaalne lähenemine, mis võimaldab muuta puhkuse unustamatuks. Oleme oma töö jooksul kinkinud õnne enam kui 3000 lapsele ja rõõmustanud üle 1000 lapsevanema.
 • 6
  Liikuvus
  Meie administraator on alati ühenduses, nii et saate oma küsimuse esitada või tellimust esitada igal nädalapäeval ja igal ajal, muidugi, välja arvatud öö)
  Meie meeskond korraldab puhkust üle Eesti. Tallinn, Kohtla-Järve, Jõhvi, Narva, Tartu - vahemaa ei ole meile takistuseks.
Made on
Tilda