Animator Show on tuhanded õnnelikud lapsed ja vanemad!

Meie teenused

Мыльное, бумажное, научное, магическое шоу, аниматоры, квесты, детский фотограф, аквагрим, пиньяты и многое другое для Вашего праздника !

Meie show

Seebishow paneb lapsed imetlusest ja üllatusest tarduma! Laste emotsioone on praegu raske sõnadega edasi anda, kuid see on 100% rõõm!
Kuldpaberi show näitus ei paku mitte ainult kuldset merd, vaid ka lõbu! Uskumatult särav disko paberkonfeti, lõbusa programmi ja laheda tantsuga.
Teadus show viib kõik teie väikesed külalised puhkuselt tõelisse laborisse! Koos saatejuhiga sukelduvad nad huvitavate eksperimentide pärismaailma.
Magic show viib teid maagia maailma, kus kõike võib juhtuda ja võimatu saab võimalikuks!

Näomaalingud / Glitter tätoveering

Näomaalingud on hea viis anda lapsele võimalus saada tema lemmiktegelaseks, kangelaseks või loomaks! Meie meistrid töötavad hüpoallergeensete värvidega, mis on lastele täiesti ohutud.
Glitter tätoveering annab puhkusele sära mitte ainult laste naeratustest, vaid ka heledatest tätoveeringutest. Iga laps armastab sära, nii ilusad tüdrukud kui ka stiilsed poisid.

Animaatorid

Teie laps on koomiksitegelase fänn ja soovib temaga otse-eetris kohtuda? Teeme tema lapsepõlveunistuse teoks. Pakume vanematele lõõgastuda, kui meie animaatorid lastega mängivad.
Animaatori programmis on: valjuhäälne teretamine, tegelasega mänguline tutvumine, temaatilised ja aktiivsed mängud, tants, vahutrikke ja palju nalja. Samuti ei unusta me sünnipäevalast eraldi õnnitlemast, kooki välja võtmast ja mälestuseks pildistamast!
Klõpsake ülaosas nuppu "Vaadake kangelased" ja uurige, millised meie kangelased saavad teie valitud programmi läbi viia, samuti selle maksumust.


Lastefotograaf

Fotograaf tagab teile rahuliku suhtlemise pere ja sõpradega) Garanteerime, et iga hetk puhkusest jääb jäädvustatud ja meie fotograaf aitab teid selles. Klõpsake üleval nupul "Vaata fotograafi töid" ja tutvuge meie fotograafi professionaalsusega, samuti saate teada teenuse maksumusest.

Pinata

Kas otsite lõbusat ja põnevat viisi oma puhkuse lõpetamiseks? Siis on meie piñatad täiuslik lisand igale üritusele.
Valmistame värvilise ja piduliku piñata kujunduse järgi, mille valite ISE! Iga laps saab lüüa piñata ja saada lõpus kauaoodatud maiustused.
Olles tellinud piñata, mäletavad teie väikesed külalised seda puhkust kindlasti pikka aega!

Meie eelised

Meie ettevõte on juba üle 4 aasta vastutanud kõige lõbusamate ja toredamate meelelahutusprogrammide eest laste sünnipäevadel, matiinidel ja lihtsalt lõbusatel pidudel üle Eesti!
Siit leiad kvaliteetsed kostüümid, ennast tõestanud programm ja Eesti parimad professionaalid.
 • 1
  Individuaalsed programmid
  Kuulame teid alati tähelepanelikult ja vastame kõikidele teie küsimustele! Aitame teil valida programmi erinevas vanuses ja soost lastele, et kõigil oleks lõbus ja mugav. Meie mängud mitte ainult ei lõbusta lapsi, vaid ka arendavad neid.
 • 2
  Täpsus
  Meie animaatorid, saatejuhid ja näomaalijad pole kunagi hiljaks jäänud ega unustanud tellimust! Kohale jõuame 10-15 minutit enne puhkuse algust ja alustame Sinu puhkuseprogrammiga alati õigel ajal!
 • 3
  Andekad animaatorid
  Kõik meie animaatorid on kogenud inimesed, kellel on aastatepikkune kogemus. Nende hulgas on: näitlejad, kvn-põsed, lasteaedade õpetajad.
 • 4
  Hea hind
  Eraaktsiad. Kasumlik pakkumine. Kombineeritud soodushinnaga teenused ja lõbusad naljad.
 • 5
  Õnnelikud lapsed ja õnnelikud vanemad
  Meil on igale lapsele individuaalne lähenemine, mis võimaldab muuta puhkuse unustamatuks. Oleme oma töö jooksul kinkinud õnne enam kui 3000 lapsele ja rõõmustanud üle 1000 lapsevanema.
 • 6
  Liikuvus
  Meie administraator on alati ühenduses, nii et saate oma küsimuse esitada või tellimust esitada igal nädalapäeval ja igal ajal, muidugi, välja arvatud öö)
  Meie meeskond korraldab puhkust üle Eesti. Tallinn, Kohtla-Järve, Jõhvi, Narva, Tartu - vahemaa ei ole meile takistuseks.

Meie meeskond

Võite oma lapse meile usaldada
 • Stefan
  Peaanimaator, mulli- ja paberishow meister
 • Margarita
  Administraator, SMM-spetsialist, näokujundaja
 • Nadja
  Näomaalingute meister
 • Fedja
  Animaator, mullitegija
Kui teil on küsimusi, jätke taotlus ja meie administraator võtab teiega esimesel võimalusel ühendust
Või võite meile helistada tööajal:
9.00-21.00
+372 58252340
Nupule klõpsates nõustute isikuandmete töötlemisega ja nõustute privaatsuspoliitikaga
Click to order
Total: 
Nupule klõpsates nõustute isikuandmete töötlemisega ja nõustute privaatsuspoliitikaga
Made on
Tilda